Need a Bus or Van?

Fill out the request form AFTER checking the calendar below.

PRB Activity & Bus Usage

Be sure to check this calendar before putting in your request for a bus or van. If there are already things on the calendar, we will likely not have drivers available for your request.

September 2022

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Thursday September 1
2
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Crosby-Ironton (Away)
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
Friday September 2
2
  • 10:00 am Cross Country: Boys Varsity Game vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 10:00 am Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Away vs. Multiple Schools (Away)
Saturday September 3
 
Sunday September 4
 
Monday September 5
 
Tuesday September 6
6
  • 4:00 pm Football: JV Game vs Pequot Lakes (Away)
  • 4:30 pm Cross Country: Boys Varsity Meet vs Wadena-Deer Creek (Away)
  • 4:30 pm Cross Country: Girls Varsity Meet vs Wadena-Deer Creek (Away)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Laporte (Away)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Laporte (Away)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Laporte (Away)
Wednesday September 7
 
Thursday September 8
4
  • 4:00 pm Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 4:00 pm Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Pillager (Home)
  • 4:30 pm – 6:45 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Aitkin (Away)
Friday September 9
1
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs Bagley (Home)
Saturday September 10
1
  • 9:00 am Volleyball: Girls Junior High Tournament vs Laporte (Away)
Sunday September 11
 
Monday September 12
2
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Staples-Motley (Home)
  • 5:00 pm Football: JV Game vs Bagley (Away)
Tuesday September 13
4
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Verndale (Home)
  • 4:45 pm Volleyball: Girls C-Squad Game vs Verndale (Away)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Game vs Verndale (Away)
  • 7:15 pm Volleyball: Girls Varsity Game vs Verndale (Away)
Wednesday September 14
 
Thursday September 15
7
  • 4:00 pm Cross Country: Boys Varsity Meet vs Multiple Schools (Home)
  • 4:00 pm Cross Country: Girls Varsity Meet vs Multiple Schools (Home)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Nevis (Away)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Nevis (Away)
  • 5:15 pm Football: Junior High Game vs Menahga (Home)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Nevis (Away)
  • 7:15 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Nevis (Away)
Friday September 16
1
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs Menahga (Home)
Saturday September 17
1
  • 9:00 am Volleyball: Girls Varsity Tournament vs Away vs. Multiple Schools (Away)
Sunday September 18
 
Monday September 19
1
  • 4:30 pm Football: JV Game vs Menahga (Away)
Tuesday September 20
5
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Pequot Lakes (Away)
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Crosby-Ironton (Home)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Belgrade-Brooten-Elrosa (Away)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Belgrade-Brooten-Elrosa (Away)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Belgrade-Brooten-Elrosa (Away)
Wednesday September 21
 
Thursday September 22
6
  • 4:00 pm Cross Country: Boys Varsity Meet vs Pillager (Away)
  • 4:00 pm Cross Country: Girls Varsity Meet vs Pillager (Away)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Cass Lake-Bena (Cancelled)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Cass Lake-Bena (Away)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Cass Lake-Bena (Away)
  • 7:15 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Cass Lake-Bena (Away)
Friday September 23
1
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs New York Mills (Away)
Saturday September 24
 
Sunday September 25
 
Monday September 26
 
Tuesday September 27
7
  • 4:00 pm Cross Country: Boys Varsity Meet vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 4:00 pm Cross Country: Girls Varsity Meet vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 4:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Clearbrook-Gonvick (Postponed)
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Park Rapids Area (Home)
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Game vs Park Rapids Area (Away)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Clearbrook-Gonvick (Postponed)
  • 6:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Clearbrook-Gonvick (Postponed)
Wednesday September 28
 
Thursday September 29
5
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Crosby-Ironton (Home)
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Pequot Lakes (Home)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Blackduck Public (Away)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Blackduck Public (Away)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Blackduck Public (Away)
Friday September 30
1
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs Lake Park Audubon (Home)

October 2022

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Saturday October 1
2
  • All Day Flag Football: 3rd/4th Grade Youth Sports League vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 9:00 am Volleyball: Girls Varsity Tournament vs Bertha-Hewitt (Away)
Sunday October 2
 
Monday October 3
4
  • 4:00 pm Cross Country: Boys Varsity Meet vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 4:00 pm Cross Country: Girls Varsity Meet vs Staples-Motley (Away)
  • 4:30 pm Football: JV Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
  • 4:30 pm Volleyball: Girls Junior High Game vs Pillager (Home)
Tuesday October 4
5
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Staples-Motley (Away)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
Wednesday October 5
1
  • 3:30 pm Hoop Group
Thursday October 6
7
  • 3:30 pm Cross Country: Boys Varsity Meet vs Crosby-Ironton (Away)
  • 3:30 pm Cross Country: Girls Varsity Meet vs Crosby-Ironton (Away)
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
  • 4:45 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Upsala (Away)
  • 4:45 pm Volleyball: Girls Junior High Game vs Pequot Lakes (Away)
  • 5:45 pm Volleyball: Girls JV Match vs Upsala (Away)
  • 7:15 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Upsala (Away)
Friday October 7
1
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs Red Lake County Central (Away)
Saturday October 8
1
  • All Day Flag Football: 3rd/4th Grade Youth Sports League vs TBD (Home)
Sunday October 9
 
Monday October 10
2
  • 4:30 pm Football: JV Game vs Crosby-Ironton (Home)
  • 5:15 pm Volleyball: Girls Junior High Triangular vs Away vs. Multiple Schools (Away)
Tuesday October 11
4
  • 4:45 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Sebeka (Home)
  • 4:45 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Sebeka (Home)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Sebeka (Home)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Sebeka (Home)
Wednesday October 12
1
  • 3:30 pm Hoop Group
Thursday October 13
4
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Kelliher/Northome (Away)
  • 6:00 pm Football: Varsity Game vs Red Lake (Away)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Kelliher/Northome (Away)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Kelliher/Northome (Away)
Friday October 14
 
Saturday October 15
1
  • All Day Flag Football: 3rd/4th Grade Youth Sports League vs Away vs. Multiple Schools (Away)
Sunday October 16
 
Monday October 17
1
  • 4:30 pm – 6:45 pm Volleyball: Girls Junior High Match vs Aitkin (Home)
Tuesday October 18
6
  • 4:00 pm Cross Country: Boys Varsity Conference Meet vs United North Central (Away)
  • 4:00 pm Cross Country: Girls Varsity Conference Meet vs United North Central (Away)
  • 4:30 pm Football: Junior High Game vs Wadena-Deer Creek (Away)
  • 5:00 pm Volleyball: Girls C-Squad Match vs Barnesville (Home)
  • 6:00 pm Volleyball: Girls JV Match vs Barnesville (Home)
  • 7:30 pm Volleyball: Girls Varsity Match vs Barnesville (Home)
Wednesday October 19
1
  • 7:00 pm Football: Varsity Game vs Wadena-Deer Creek (Home)
Thursday October 20
 
Friday October 21
 
Saturday October 22
 
Sunday October 23
 
Monday October 24
 
Tuesday October 25
1
  • 6:00 pm Football: Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Wednesday October 26
1
  • 3:30 pm Hoop Group
Thursday October 27
3
  • All Day Cross Country: Boys Varsity Sections vs MSHSL (Away)
  • Cross Country: Girls Varsity Sections vs MSHSL (Away)
  • 7:00 pm Volleyball: Girls Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Friday October 28
1
  • 7:00 pm Volleyball: Girls Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Saturday October 29
1
  • 2:00 pm Football: Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Sunday October 30
 
Monday October 31
 

November 2022

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tuesday November 1
1
  • 7:00 pm Volleyball: Girls Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Wednesday November 2
 
Thursday November 3
1
  • All Day Volleyball: Girls Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Friday November 4
1
  • 5:30 pm Football: Varsity Sections vs MSHSL, TBD (Away)
Saturday November 5
3
  • All Day Cross Country: Boys Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
  • Cross Country: Girls Varsity State vs MSHSL (Away)
  • Volleyball: Girls Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Sunday November 6
 
Monday November 7
 
Tuesday November 8
 
Wednesday November 9
1
  • 3:30 pm Hoop Group
Thursday November 10
1
  • All Day Volleyball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Friday November 11
1
  • All Day Volleyball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Saturday November 12
2
  • All Day Football: Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
  • Volleyball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Sunday November 13
 
Monday November 14
1
  • 3:30 pm Basketball: Girls Varsity Practice vs (Home)
Tuesday November 15
 
Wednesday November 16
1
  • 3:30 pm Hoop Group
Thursday November 17
 
Friday November 18
 
Saturday November 19
1
  • All Day Football: Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Sunday November 20
 
Monday November 21
2
  • All Day Wrestling: Varsity Practice vs Pine River/Pequot Lakes vs. (Home)
  • 3:30 pm Basketball: Boys Varsity Practice vs (Home)
Tuesday November 22
 
Wednesday November 23
 
Thursday November 24
 
Friday November 25
 
Saturday November 26
 
Sunday November 27
 
Monday November 28
 
Tuesday November 29
1
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Wadena-Deer Creek (Home)
Wednesday November 30
 

December 2022

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Thursday December 1
2
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Multiple Schools (Home)
  • 7:15 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Crosby-Ironton (Home)
Friday December 2
3
  • All Day Football: Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Menahga (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Menahga (Home)
Saturday December 3
2
  • 10:00 am Hoop Group
  • 10:30 am Wrestling: Varsity Invitational vs Wadena-Deer Creek, Pine River/Pequot Lakes (Away)
Sunday December 4
 
Monday December 5
 
Tuesday December 6
5
  • 1:30 pm Elementary Concert
  • 5:45 pm Basketball: Boys JV Game vs Crosby-Ironton (Away)
  • 6:00 pm Elementary Concert
  • 7:15 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Crosby-Ironton (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Browerville-Eagle Valley (Home)
Wednesday December 7
 
Thursday December 8
4
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Quad vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 5:45 pm Basketball: Boys JV Game vs Pequot Lakes (Away)
  • 7:15 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Pequot Lakes (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Sebeka (Away)
Friday December 9
1
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Lake of the Woods (Away)
Saturday December 10
1
  • 10:00 am Hoop Group
Sunday December 11
 
Monday December 12
2
  • 4:30 pm Basketball: Boys JV Game vs Ogilvie (Home)
  • 6:00 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Ogilvie (Home)
Tuesday December 13
2
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Pequot Lakes (Home)
Wednesday December 14
 
Thursday December 15
3
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Kelliher/Northome (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Kelliher/Northome (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Away)
Friday December 16
2
  • 1:00 pm Wrestling: Varsity Jackhammer Invitational vs Multiple Schools (Home)
  • 7:00 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Belgrade-Brooten-Elrosa (Away)
Saturday December 17
2
  • 9:00 am Wrestling: Varsity Jackhammer Invitational vs Multiple Schools (Home)
  • 10:00 am Hoop Group
Sunday December 18
 
Monday December 19
 
Tuesday December 20
3
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Girls Varsity Fornshell Classic vs Staples-Motley (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Fornshell Classic vs Staples-Motley (Away)
Wednesday December 21
 
Thursday December 22
2
  • 6:00 pm Basketball: Girls Varsity Fornshell Classic vs Verndale (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Fornshell Classic vs Park Rapids Area (Away)
Friday December 23
 
Saturday December 24
 
Sunday December 25
 
Monday December 26
 
Tuesday December 27
 
Wednesday December 28
 
Thursday December 29
 
Friday December 30
 
Saturday December 31
 

January 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Sunday January 1
 
Monday January 2
 
Tuesday January 3
1
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Away vs. Multiple Schools (Away)
Wednesday January 4
 
Thursday January 5
2
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Laporte (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Laporte (Away)
Friday January 6
4
  • 4:00 pm Wrestling: Varsity Tournament vs Osakis, Pine River/Pequot Lakes (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Verndale (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Verndale (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Cass Lake-Bena (Away)
Saturday January 7
1
  • 10:00 am Wrestling: Varsity Tournament vs Buffalo, Pine River/Pequot Lakes (Away)
Sunday January 8
 
Monday January 9
 
Tuesday January 10
4
  • 3:30 pm Hoop Group
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Cass Lake-Bena (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Cass Lake-Bena (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Pillager (Home)
Wednesday January 11
 
Thursday January 12
3
  • 1:00 pm Wrestling: Varsity Invitational vs United Clay Becker, Pine River/Pequot Lakes (Away)
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Red Lake (Home)
Friday January 13
3
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Blackduck Public (Away)
  • 7:00 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Clearbrook-Gonvick (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Blackduck Public (Away)
Saturday January 14
2
  • 12:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Cherry (Away)
  • 1:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Cherry (Home)
Sunday January 15
 
Monday January 16
 
Tuesday January 17
3
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Bertha-Hewitt (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Bertha-Hewitt (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Laporte (Home)
Wednesday January 18
 
Thursday January 19
3
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Menahga (Home)
Friday January 20
3
  • 1:00 pm Wrestling: Varsity Tournament vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Sebeka (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Sebeka (Home)
Saturday January 21
 
Sunday January 22
 
Monday January 23
 
Tuesday January 24
3
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Red Lake (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Red Lake (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Nevis (Away)
Wednesday January 25
 
Thursday January 26
1
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Away vs. Multiple Schools (Away)
Friday January 27
3
  • 4:00 pm Wrestling: Varsity Rausie Cummings Memorial Dual Tournament vs Multiple Schools (Home)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Nevis (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Nevis (Home)
Saturday January 28
 
Sunday January 29
 
Monday January 30
3
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Browerville-Eagle Valley (Home)
  • 7:15 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Mountain Iron-Buhl (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Browerville-Eagle Valley (Home)
Tuesday January 31
 

February 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Wednesday February 1
 
Thursday February 2
4
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Triangular vs Multiple Schools (Home)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Kelliher/Northome (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Kelliher/Northome (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
Friday February 3
 
Saturday February 4
3
  • 12:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Upsala (Away)
  • 1:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Upsala (Away)
  • 3:00 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Upsala (Away)
Sunday February 5
 
Monday February 6
 
Tuesday February 7
5
  • 3:30 pm Hoop Group
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Quad vs Away vs. Multiple Schools (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Laporte (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Laporte (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Kelliher/Northome (Away)
Wednesday February 8
 
Thursday February 9
1
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Cass Lake-Bena (Home)
Friday February 10
2
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Cass Lake-Bena (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Cass Lake-Bena (Away)
Saturday February 11
 
Sunday February 12
 
Monday February 13
 
Tuesday February 14
3
  • 5:00 pm Wrestling: Varsity Team Sections vs High Seed, TBD (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Blackduck Public (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Blackduck Public (Home)
Wednesday February 15
 
Thursday February 16
2
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Walker-Hackensack-Akeley (Home)
Friday February 17
2
  • All Day Wrestling: Varsity Team Sections vs TBD, TBD (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Park Rapids Area (Home)
Saturday February 18
 
Sunday February 19
 
Monday February 20
 
Tuesday February 21
1
  • 7:30 pm Basketball: Girls Varsity Game vs Laporte (Away)
Wednesday February 22
 
Thursday February 23
 
Friday February 24
3
  • All Day Wrestling: Varsity Individual Sections vs MSHSL, Pine River/Pequot Lakes (Away)
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Match vs Red Lake (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Match vs Red Lake (Away)
Saturday February 25
1
  • All Day Wrestling: Varsity Individual Sections vs MSHSL, Pine River/Pequot Lakes (Away)
Sunday February 26
 
Monday February 27
1
  • 7:00 pm Basketball: Girls Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Tuesday February 28
2
  • 6:00 pm Basketball: Boys JV Game vs Nevis (Away)
  • 7:30 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Nevis (Away)

March 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Wednesday March 1
 
Thursday March 2
3
  • All Day Wrestling: Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
  • 7:00 pm Basketball: Girls Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
  • 7:15 pm Basketball: Boys Varsity Game vs Swanville (Away)
Friday March 3
2
  • All Day Wrestling: Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
  • 5:45 pm Basketball: Boys JV Game vs Swanville (Away)
Saturday March 4
2
  • All Day Basketball: Girls Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
  • Wrestling: Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Sunday March 5
 
Monday March 6
1
  • 7:00 pm Basketball: Boys Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Tuesday March 7
1
  • All Day Basketball: Girls Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Wednesday March 8
 
Thursday March 9
1
  • 7:00 pm Basketball: Boys Varsity Sections vs High Seed, TBD (Away)
Friday March 10
1
  • All Day Basketball: Girls Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Saturday March 11
1
  • All Day Basketball: Boys Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Sunday March 12
 
Monday March 13
 
Tuesday March 14
1
  • All Day Basketball: Boys Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
Wednesday March 15
1
  • All Day Basketball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Thursday March 16
1
  • All Day Basketball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Friday March 17
2
  • All Day Basketball: Boys Varsity Sections vs TBD, TBD (Away)
  • Basketball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Saturday March 18
1
  • All Day Basketball: Girls Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Sunday March 19
 
Monday March 20
 
Tuesday March 21
 
Wednesday March 22
1
  • All Day Basketball: Boys Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Thursday March 23
1
  • All Day Basketball: Boys Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Friday March 24
1
  • All Day Basketball: Boys Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Saturday March 25
1
  • All Day Basketball: Boys Varsity State vs MSHSL, TBD (Away)
Sunday March 26
 
Monday March 27
 
Tuesday March 28
 
Wednesday March 29
 
Thursday March 30
 
Friday March 31
 

April 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Saturday April 1
 
Sunday April 2
 
Monday April 3
 
Tuesday April 4
 
Wednesday April 5
 
Thursday April 6
 
Friday April 7
 
Saturday April 8
 
Sunday April 9
 
Monday April 10
 
Tuesday April 11
 
Wednesday April 12
 
Thursday April 13
 
Friday April 14
 
Saturday April 15
 
Sunday April 16
 
Monday April 17
 
Tuesday April 18
 
Wednesday April 19
 
Thursday April 20
 
Friday April 21
 
Saturday April 22
 
Sunday April 23
 
Monday April 24
 
Tuesday April 25
 
Wednesday April 26
 
Thursday April 27
 
Friday April 28
 
Saturday April 29
 
Sunday April 30
 

May 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Monday May 1
 
Tuesday May 2
 
Wednesday May 3
 
Thursday May 4
 
Friday May 5
 
Saturday May 6
 
Sunday May 7
 
Monday May 8
 
Tuesday May 9
 
Wednesday May 10
 
Thursday May 11
 
Friday May 12
 
Saturday May 13
 
Sunday May 14
 
Monday May 15
 
Tuesday May 16
 
Wednesday May 17
 
Thursday May 18
 
Friday May 19
 
Saturday May 20
 
Sunday May 21
 
Monday May 22
 
Tuesday May 23
 
Wednesday May 24
 
Thursday May 25
 
Friday May 26
 
Saturday May 27
 
Sunday May 28
 
Monday May 29
 
Tuesday May 30
 
Wednesday May 31
 

June 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Thursday June 1
 
Friday June 2
 
Saturday June 3
 
Sunday June 4
 
Monday June 5
 
Tuesday June 6
 
Wednesday June 7
 
Thursday June 8
 
Friday June 9
 
Saturday June 10
 
Sunday June 11
 
Monday June 12
 
Tuesday June 13
 
Wednesday June 14
 
Thursday June 15
 
Friday June 16
 
Saturday June 17
 
Sunday June 18
 
Monday June 19
 
Tuesday June 20
 
Wednesday June 21
 
Thursday June 22
 
Friday June 23
 
Saturday June 24
 
Sunday June 25
 
Monday June 26
 
Tuesday June 27
 
Wednesday June 28
 
Thursday June 29
 
Friday June 30
 

July 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Saturday July 1
 
Sunday July 2
 
Monday July 3
 
Tuesday July 4
 
Wednesday July 5
 
Thursday July 6
 
Friday July 7
 
Saturday July 8
 
Sunday July 9
 
Monday July 10
 
Tuesday July 11
 
Wednesday July 12
 
Thursday July 13
 
Friday July 14
 
Saturday July 15
 
Sunday July 16
 
Monday July 17
 
Tuesday July 18
 
Wednesday July 19
 
Thursday July 20
 
Friday July 21
 
Saturday July 22
 
Sunday July 23
 
Monday July 24
 
Tuesday July 25
 
Wednesday July 26
 
Thursday July 27
 
Friday July 28
 
Saturday July 29
 
Sunday July 30
 
Monday July 31
 

August 2023

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tuesday August 1
 
Wednesday August 2
 
Thursday August 3
 
Friday August 4
 
Saturday August 5
 
Sunday August 6
 
Monday August 7
 
Tuesday August 8
 
Wednesday August 9
 
Thursday August 10
 
Friday August 11
 
Saturday August 12
 
Sunday August 13
 
Monday August 14
 
Tuesday August 15
 
Wednesday August 16
 
Thursday August 17
 
Friday August 18
 
Saturday August 19
 
Sunday August 20
 
Monday August 21
 
Tuesday August 22
 
Wednesday August 23
 
Thursday August 24
 
Friday August 25
 
Saturday August 26
 
Sunday August 27
 
Monday August 28
 
Tuesday August 29
 
Wednesday August 30
 
Thursday August 31